114 | ROSENÍ
HODONSKÝ František (1945)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole HODONSKÝ 99.